تماس ازتلفن ثابت باشماره

9099070219

ساعت کارمرکزمشاوره

همه روزه و ایام  تعطیل از ساعت 8 الی 22

اقساط مهریه با حقوق ماهیانه ۲ میلیون تومان چقدر است؟

برای مشاوره  حقوقی تلفنی با شماره 9099070219 از خط ثابت(تلفن منزل یا
محل کار) تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوال خود را به صورت فوری دریافت
نمایید . موفق باشید

پاسخگویی به سوالات حقوقی توسط وکیل برای طرح سوال و مشاوره کتبی کلیلک کنید

اقساط مهریه با حقوق ماهیانه ۲ میلیون تومان چقدر است؟

سلام با عرض خسته نباشین خدمت شما مشاوران محترم

می خواستم بدونم بعد از پذیرفته شدن دادخواست اعسار مثلا اگر تعداد  سکه های مهریه 400  سکه و زوج ماهیانه حدود  2 میلیون  تومان حقوق داشته باشد و زوجه نیز در خواست نفقه کرده باشد معمولا چه حکمی برای پرداخت مهریه و نفقه صادر میشود اعم از پیش پرداخت و اقساط ماهیانه ؟؟؟

Thursday 4 February

نحوه و مقدار مطالبه مهریه به چه صورت میباشد؟

من و همسرم قصد داريم به صورتتوافقى جداشيم, ما سال92 هم قصد جدايى داشتيم اون موقع من بخاطر مشکلات جنسى همسرم هنوز باکره بودم و با اينکه مهريه ام 250 سکه بود که همسرم مجبورم کرد به 40 ميليون راضى بشم ما رفتيم دفترخونه و مدارک مربوط رو امضا کرديم ولى همسرم طلاقم نداد و تاحالا باهم زندگى کرديم ولى الان ديگه نمى تونيم ادامه بديم سوال من اينه که حالا که من بکارتمو از دست دادم مى تونم شکايت کنم و مهريه بيشترى طلب کنم؟ ضمنا همسرمن تمکن مالى خوبى داره ولى راضى نمى شه مهريه بيشترى به من بده.

Saturday 2 January

آیا می توان با استناد به مستثنیات دین بودن ماشین پراید تقاضای رفع توقیف نمود؟

باسلام قرار تامین خواسته از مستثنیات دین قانونی می باشد بنده ماشین پرایدی دارم که به خاطر مهریه توقیف شده است نزدیک یک ماه است آیا متوانم از قاضی در خواست کنم که از آن رفع توقیف کند باتوجه به این که از مستثنیات دین است راهنمایی کنید

Sunday 15 November

آیا زوجه می تواند در دادگاه اعسار از مهریه زوج شخصا حضور پیدا کند؟

سلام.من برای مطالبه مهریم وکیل گرفتم و الان همسرم اعسار زده و باید قرارداد جدید با وکیلم ببندم و من دیگه هزینه ای ندارم واسه وکیلم که بدم امکانش هست واسه کارهای اعسار خودم پیگیری کنم؟

Sunday 13 September

در صورتیکه زوج منزل مشترک را ترک کند زوجه چه اقدامی میتواند انجام دهد؟

همسرم 3هفته از خانه رفته بعد از بحثی که بوده الانم اصلا ازش خبر ندارم درخواست تمکین داده من شکایت نکردم نمیدونم چیکار کنم دوست ندارم جدا شم

Saturday 5 September

آیا فذوش سهم الارث یک ماه قبل از اقدام به طلاق فرار از دین محسوب می شود؟

با سلام و خسته نباشید

بنده یک ماه قبل سهم الارثی که به من رسیده بود را در عوض یک کامیون باری(هفتاد میلیون تومن) به برادرم فروختم و کامیون را فروخته و بدهی هایم را دادم.حال با این اوضاع میخوام زنم رو طلاق بدم. هیچ سندی بنامم نیست و توانایی پرداخت مهریه رو هم ندارم.آیا همسرم میتونه این کار مرا فریب دادگاه اعلام کنه و اینکه درخواست اعسار من پذیرفته میشه؟

Monday 31 August

شرایط و تعداد شهود در پرونده اعسار از مهریه

با سلام وخسته نباشید 

برای اعسار از هزینه دادرسی برای مطالبه مهریه وجو چند شاهد الزامی است؟ایا مرد باید باشند یا زن؟ودر جلسه دادگاه چند نفر باید بیایند؟وشرایط شهود چیست؟مثلا اگر دو نفر از شهود به دلیل سرباز بودن وکسبه بودن فقط امضاکنند وشماره تلفن خود را بنویسند ایا در دادگاه مورد پذیرش واقع می شود؟ودر جلسه اول دادگاه باید برده شوند فقط؟

با تشکر

Sunday 2 August

توقیف اموال زوج در شهرستان چگونه است؟

با سلام و تشکر فراوان. آیا مراحل توقیف خودرو شخصی همسر در شهرستان دیگر چگونه است؛ طبق قانون جدید، خودرو از مستثنیات دین خارج شده. با تشکر

Saturday 25 July

عدم حضور شهود در دادگاه اعسار و حضور آنها در مرحله تجدیدنظر خواهی

باسلام همسرم مهریه خود را به اجرا گذاشته بنده نیز در دعوای متقابل اعسار کردم  که به دلیل دیر آمدن شاهد های بنده دعوای اعسار بنده رد شد ومحکوم شدم حال میتوانم اعتراض کنم وپرونده به تجدید نظر برود واگر نظر دادگاه بدوی تایید شد آیا میتوانم در آن موقع دادخواست اعسار تقسیط بدهم خلاصه کلام میتوانم وقت کشی کنم یا میتوان هم اعتراض کنم برود تجدید نظر پرونده مهریه وهمزمان هم  درخواست اعسار تقسیط کنم راهنمائی کنید باتشکر

Thursday 23 July

آیا عدم توانایی مالی در پرداخت پیش قسط مهریه مجازات حبس خواهد داشت؟

با سلام برادرم الان در زندان هست ببدليل عدم توانایی در پرداخت پیش قسط مهریه.اون مدتهاست که بیکاره.لطفا راهنمایی کنید وبه راهی پیش رو بزارید تا بتونه هرچه زودتر از زندان بیاد بیرون?

Tuesday 21 July

آیا در صورت عدم پرداخت اقساط مهریه زوجه می تواند حکم جلب زوجه را بگیرد؟

با سلام

خانم بنده مهرشو گذاشته به اجرا می خواستم بدونم اگرپیش قسط و قسط بندی هم بکنن من نمی توانم پیش قسط و اقساط بدم چون بیکارم و در آمدی ندارم در این صورت خانومم می تونه حکم جلب منو بگیره و من  باید زندان برم

با تشکر

Monday 20 July

در صورتیکه زوج تمکن مالی برای مهریه نداشته باشد آیا تقسیط خواهد شد؟

سلام زن مهریه رو که 72سکه باشد اجرا بزاره اگه شوهر پس انداز یا اموالی نداشته باشد بدون اینکه برود زندان مهریه چگونه قسط بندی میشود؟باتشکر

Saturday 18 July

آیا با درخواست طلاق از طرف زوج مهریه قسط بندی می شود؟

سلام، من در سال 93 ازدواج کرده و در سال 94 به طلاق رسیدم. مهریه 50 ملیون است. من هیچ مالی به نام ندارم و سرباز هستم. اگر من درخواست طلاق کنم و درخواست اعسار بدم مهریه قسط بندی می شود؟ آیا پیش قسط هم تعلق می گیرد؟ حدودا چه مقدار؟ اگر زوجه مهریه اش رو به اجرا گذارد اون موقع باز هم قسط بندی می شود؟ پیش قسط هم صورت می گیرد؟ حدودا چقدر؟ چون اگر پیش قسط سنگین باشد دادنش خیلی سخت است برای من.

Wednesday 24 June

مراحل انجام تقسیط مهریه با توجه به کارمند بودن زوج چگونه است؟

سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم اگر همسرم تقاضای مهریه کند مراحل تقسیط چطور انجام می شود؟ و در این موقع برای من حبس در نظر گرفته می شود؟ چون کارمندم و احتمال از دست دادن کارم وجود دارد . ممنون از کمکتون

Tuesday 9 June

عدم توانایی مالی برای پرداخت 15 میلیون تومان پیش قسط و ماهی نیم سکه بابت مهریه و دادخواست تعدیل

باسلام و خسته نباشید .بنده همسرم تقاضای مهریه کرده که کل مهریه 150 سکه است و دادگاه 20 میلیون پیش و ماهیانه یک سکه تعیین کرده و با توجه به اینکه حقوق من ماهیانه 700 هزار تومن است و 4 نفر را به عنوان شاهد بردم و شهادت دادند و بنده اعتراض کردم و دادگاه تجدید نظر 15 میلیون پیش و ماهی نیم سکه تعیین کرد.آیا باتوجه به اینکه دادگاه تجدید نظر حکم قطعی داده میتوان باز اعتراض کرد؟؟بنده دادخواست تعدیل از مهریه هم نداده ام.آیا راهی هست برای کم کردن پیش قسط و اقساط ماهیانه مهریه باتشکر .

برای مشاوره  حقوقی تلفنی با شماره 9099070219 از خط ثابت(تلفن منزل یا
محل کار) تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوال خود را به صورت فوری دریافت
نمایید . موفق باشید

مراجعه کنندگان محترم میتوانید سوالات حقوقی خویش را از طریق فرم مربوطه با وکلای سایت مطرح نموده تا پس از پرداخت حق المشاوره در اسرع وقت پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.برای استفاده از این خدمات بر روی گزینه زیر کلیک نمایید :

پاسخگویی به سوالات حقوقی توسط وکیل برای طرح سوال و مشاوره کتبی کلیلک کنید

 


 • راهکار شکایت حقوقی از کارمندان متخلف مشاوره تلفنی با وکیل تلفنی باشماره 9099070219 (532)

               راهکار شکایت حقوقی از کارمندان متخلف                   اگر کارمندی به وظیفه‌اش عمل نکند، یا وظیفه‌اش را درست و            درمان...

  ادامه مطلب: ...

 • سامانه ابلاغیه دادگاه نحوه ثبت نام در سامانه ثنا چگونگی مشاهده ابلاغیه دادگستری ثبت و پیگیری شکایت اینترنتی از طریق سامانه ثنا تغییر و فراموشی رمز شخصی سامانه ابلاغ مفاهیم پیامک‌های ارسالی از سامانه ثنا 4 نکته مهم راجع به سامان (2210)

  ساعت کار دفاتر خدما ت الکترونیک قضایی مشاهده ابلاغیه دادگاه از طریقه سامانه ثنا سامانه ابلاغیه...

  ادامه مطلب: سامانه...

 • شرایط پذیرش تقاضای اعسار از سوی بدهکار نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه (170)

  نظریه مشورتی در مورد امکان ممنوع الخدمات کردن محکوم علیه مالی مسدودی کد ملی   شماره نظریه:...

  ادامه مطلب: شرایط...

مشاوره  تلفنی با وکیل .وکیل تلفنی برای مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 9099070219 از تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.کلیه خدمات قرارداد،اظهار نامه و دادخواست، شکواییه و لایحه دفاعیه کیفری و حقوقی و سایر احتیاجات حقوقی خود را که توسط وکلا و کارشناسان زبده این سایت تنظیم می گردد را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

مشاوره تلفنی با وکیل تلفنی شماره تلفن وکیل .در دنیای پر سرعت امروز که ثانیه ها در حکم طلا ست دیگر نگران وقت و هزینه خود نباشید. می توانید خدمات آنلاین این وبسایت را که توسط وکلای این سایت تنظیم می گردد را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی به عنوان یکی از ابزارهای مدرن دنیای غرب از سالیان گذشته مطرح بوده و هدف از این وبسایت ارایه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین می باشد .مشاوره حقوقی تلفنی با صدای مشاور در ایران اغاز شد.

 شماره تماس :9099070219 (تماس از تلفن ثابت همه روزه و ایام تعطیل)
سامانه پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی در ایران
با صدای مشاور در هر زمان و مکان پاسخ سوالات و مشکلات حقوقی و قضایی و خانوادگی خود را دریافت نمایید.
تماس همه روزه و ایام تعطیل از ساعت 8صبح الی 22

خدمات ما

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری با شماره 9099070219 تماس از تلفن ثابت-قبول وکالت در تهران و یزد

اطلاعات بیشتر

تماس با وکیل با شماره تلفن 9099070219 تماس از تلفن ثابت